Научете да танцувате! 91% online курс со 39 видео лекции за 4 танци: Салса, Бачата, Диско и Меренге од Сакам Танц во вредност од 1500 ден. по цена од 139 ден.

Цена

139 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

91%

Заштеда

1361 ден.

Преостанато време

Купени: 88

 • Улица 1618 Број 39, Скопје (Аеродром, до Вучко)

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Доживотен пристап до почетен онлајн курс за танцување. Научете да танцувате од комфорот на својот дом. Не е потребен ниту талент, ниту претходно искуство. Со завршувањето на овој курс ќе поставите одлична основа ако сакате во иднина да пробате курсеви или групи за танц.

 • Ќе научите 4 танци (Салса, Бачата, Диско и Меренге)
 • Ќе совладате 9 чекори (овие чекори се основа на сите партнер танци). Со тоа добивате одлична основа да научите било кој друг танц во иднина.
 • (39 видео лекции) вклучувајќи детални објаснувања, демонстрации и вежби

* Бонус: по верификација на Grouper кодовите добивате место во VIP листата на студиото. Тоа значи дека имате приоритет и специјални VIP цени за сите услуги во студиото, курсеви, часови, настани итн...

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2020 до 15.12.2023
 • Рокот на користење се однесува на рокот за активација на курсот, а користењето е безвременско (имате доживотен пристап)
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За да добиете пристап до онлајн курсот треба да го контактирате студиото преку фејсбук страната или на маил: [email protected]

Опис

Ако сакаш да танцуваш, но досега немаше време да се запишеш на курс по танц, ова е идеалната опција за тебе. Научи да танцуваш од комфорот на својот дом, лесно и ефикасно.

За компанијата

“Сакам Танц” е специјална иницијатива започната од искусни интернационални инструктори кои имаат за цел да го промовираат танцот во Македонија, како и да ги донесат и популаризираат најновите методи и знаења.

Во рамките на овој проект функционира и приватно студио каде се организираат приватни, индивидуални и групни часови по танц, како и курсеви за деца и возрасни. 

**Белешка** Во моментов во студиото се одржуваат само ограничен број на приватни часови, а групните часови ќе продолжат во иднина. Приоритет и покани за истите ќе добијат оние што се членови на VIP листата.

Сакам Танц е исто така и предводник во Македонија во креирањето на ефикасни онлајн курсеви каде можете да научите да танцувате од комфорот на својот дом. 

Креираме онлајн курсеви за сите возрасни групи, стилови и ниво на искуство. Ова вклучува онлајн курсеви за најмалите (3-5 години), деца (над 7 години), како и рекреативен танц за млади и возрасни.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.