Грижете се за сопственото тело! До 42% попуст на пакет масажи по избор: парцијална релакс масажа или релакс масажа на цело тело во Физио Динамик

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

30%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • Методија Шаторов Шарло бр. 1/2-9

  Одведи ме таму

  075 384 480

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело (времетраење од 45мин.) 1,200 ден. 699 ден.
Парцијална релакс масажа (времетраење од 30мин.) 700 ден. 490 ден.

*Повеќе за прегледот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2023 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Парцијална релакс масажа на горен или долен сегмент на телото која што ќе придонесе до опуштање на мускулатурата и релаксација на истата

Релакс масажа на цело тело која што ќе придонесе до опуштање на мускулатурата и релаксација на истата

Масажата предизвикува ефекти како:
- Намалена мускуло-скелетна болка
- Намалена мускулна тензија
- Подобрено спиење
- Подобрена циркулација
- Намалување на стрес

*Изведено од физиотерапевтски техничар

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.