96% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Oxford Language Club во вредност од 15 649 ден. (252 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

15649 ден.

Попуст

96%

Заштеда

14967 ден.

Преостанато време

Купени: 292

Добивате

Оnline курс за англиски јазик (6 месеци)  + бесплатен сертификат

 • по завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски, германски, француски, италијански и шпански јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК и поставете лозинка за профилот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен e-сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

Зошто да го изберете Оxford Language Club?

Реши го бесплатниот тест за проверка на знаење 
Бесплатниот онлајн тест веднаш ќе ти помогне како да го одбереш нај соодветното ниво со кое може да го започнеш учењето. 

Зошто да учиш онлајн?
Твоето време е вредно! Програмата е оптимизирана за секој уред, можете да го апсорбирате англискиот јазик како сунѓер, во воз додека патувате за на работа, додека седите на вашето биро, возејќи го вашиот велосипед до продавница или во удобноста на вашиот дом.

Избери го нивото на курсот - (од почетно до напредно)
Постојат x6 нивоа на изучување од почетно до напредно ниво. Можеш да го изучуваш било кое ниво во време кое што ти одговара. 

Учењето Англиски не е тешко! Ти би можел да зборувш Англиски брзо! 
Истажувања покажуваат дека возрасни лица кои учат јазик може да ги надминат оние кои постојано го користат истиот. Докажано е дека процесирањето е најбрз начин на совладување и учење на еден јазик.

Мултимедија материјал за учење и апликација достапна за секој уред!
Ние обезбедуваме материјал за учење во неколку формати: видео, аудио, онлајн, вклучувајќи и: 

 • Видео лекции и совети за изговарање од експерти и говорители на мајчин јазик
 • x6 нивоа од почетно до напредно - структурирани да ви помогнат да напредувате со ваше темпо
 • Стотици вежби и апликации за да го вежбате и тестирате вашиот Англиски
 • Визуелен речник + Говорни мемориски картички
 • Алатки за превод (нема потреба од погодување што значи одредена фраза)
 • Испитен центар + Сертифициран центар за превземање. Превземањето е овозможено во било кое време
 • Пристап до секој уред, работи на PC, Лаптоп, Мобилен 
 • Пристап до сите нивоа (1-6). Од почетник до експерт - веднаш

Приклучи се на 130.000+ корисници кои веќе го користат нашиот курс и програмите за изучување на јазик. 

Вклучени предности: 

 • Подготви се за TOEFL , IELTS , KET, PET, FCE! 
 • Унапредување во кариерата и можности за претприемништо
 • Учи меѓународно!
 • Гледај филмови и читај книги на Англиски
 • Патувај низ светот и совладај го Англискиот јазик потребен за Британска, Американска или Австралиска виза

Подетални информации за курсот погледни на следново ВИДЕО

Погледни го курсот на следниов ЛИНК 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.