97% попуст на онлајн курс: Child Care & Development + Е-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 819 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22819 ден.

Попуст

97%

Заштеда

22220 ден.

Преостанато време

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Child Care & Development

 • E-сертификат
 • Број на лекции:9
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Ова е курс за грижа и развој на деца е една од најдобрите и нуди одлична вредност за парите. Организиран во одделни, сварливи модули, курсот има за цел да ви обезбеди сè што треба да знаете за да ги постигнете вашите професионални цели.

Дипломата за грижа и развој на деца дизајнирана и испорачана од индустриски експерти за да биде комплетен курс за згрижување деца. Learnе дознаете за основите на обезбедување грижа за децата, вашите законски барања и потенцијалните здравствени и безбедносни проблеми. Со таа солидна основа, преминувате кон специфични упатства за безбедна подготовка на храна, психолошки теории за когнитивен развој на децата, методи за поддршка и дисциплинирање на децата и многу повеќе.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.