Лесно до совршено тело! 50% попуст на комбиниран пакет за слабеење со два медицински апарати VELASHAPE и LEGEND PRO во вредност од 20000 ден. по цена од 9999 ден. во ПЗУ New 20's

Цена

9999 ден.

Вредност

20000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

10001 ден.

Преостанато време

Купени: 14

Добивате

Комбиниран пакет за слабеење со два медицински апарати VELASHAPE и LEGEND PRO

*Подетално за опциите може да погледнете во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.03.2023 до 31.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
  • Закажете консултативен разговор на 076 46 99 99 или 076 34 44 42

Опис

ОСЛАБНЕТЕ ЗДРАВО ЗА 2 МЕСЕЦИ

КОМБИНИРАН ПАКЕТ за слабеење со двата медицински апарати VELASHAPE и LEGEND PRO

Во нашата клиника Ви нудиме комбиниран пакет за здраво слабеење кој се базира на совршена комбинација на повеќе технологии за да го добиете вашиот посакуван резултат.

5-те различни технологии (инфрацрвен ласер, радиофреквенција, ролер за масажа, вакум и ултразвучна кавитација) на VELASHAPE медицинскиот апарат предизвикуваат длабоко загревање на масните клетки, околното масно ткиво и дермалните колагенски влакна и ја зголемува локалната циркулација што резултира со намалување на обемот и подобрување на квалитетот на кожата со помош на лимфна дренажа и раст на нов колаген и еластин.

Неинвазивниот RF-лифтинг со триполарна радиофреквенција и динамична мускулна активација на LEGEND PRO+ отстранува целулит, намалува локални масти и обем, го подобрува тонусот на кожата.

За компанијата

Сеопфатен пристап кон долговечноста 

Третманите кои што се насочени за зачувување на Вашата виталност можат драстично да го подобрат квалитетот на Вашиот живот и затоа за да се осигура долговечноста, најпаметниот избор што може да го направите за Вашето тело е да превземете предвремени чекори.

Дефинирање на терминот ANTI-AGING и регенеративна медицина 

Терминот ANTI-AGING најчесто се дефинира погрешно, и се мисли дека подразбира третмани за подмладување со филери, ботокс, инекциони апаратни методи и друго. Тоа е само делумно точно и е дел од ANTI-AGING-от. Но, поголемата улога се дава на регенеративната медицина која ја нудиме ние во нашата клиника NEW 20’s.
Третманите кои ги нудиме против стареење се дизајнирани да го продолжат здравјето на клетките, да го поправат оштетеното ткиво и да го подмладат телото за да го зголемат
квалитетот на животот. Понекогаш поради нашиот начин на живеење, организмот доживува пореметување кое резултира со: несоница, стрес, анксиозност, пад на енергија и предвремено стареење, затоа превземањето на проактивни чекори навремено е неопходно.

Вие сте уникатни! 

Додека секое тело ги има истите основни компоненти, ние сме многу различни на генетско и клеточно ниво. Затоа многу е важно да се разбере дека нашето тело е уникатно, а поради тоа третманите се различно ефикасни за секоја индивидуа.
Во NEW 20’s, ние превземаме вистински персонализиран пристап кон регенеративната медицина со што обезбедуваме индивидуализирани протоколи за третмани врз основа на  Вашата медицинска историја. Ако сакате да ја зголемите својата долговечност и да го максимизирате периодот од Вашиот живот каде што може да уживате максимално, имате на располагање широк спектар на третмани на стареење кои ги нудиме. Се што треба да направите е да превземете проактивни чекори и да користите регенеративна медицина за да му помогнете на Вашето тело да се лекува.

Без разлика дали сакате да дознаете повеќе за Вашиот клеточен состав, да добиете поттик на Вашето патување до губење на тежината или да го подобрите Вашиот сон, ние сме тука да Ви помогнеме, и Ве очекуваме да резервирате консултација во нашата клиника NEW 20’s.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.