99% попуст на 30 часовен онлајн курс Bread Making + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 62 ден. (1 €)

Цена

62 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

99%

Заштеда

6076 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 21

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  [email protected]

Добивате

30 часовен онлајн курс Bread Making + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Bread Making
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Кога споделувате убав домашен леб леб, споделувате повеќе од оброк, го делите вашето време заедно.

Користејќи едноставни состојки кои се наоѓаат во природата, ќе печете леб во најчиста форма. Откријте ги сите вистински уникатни начини како да го претворите лебот во возбудлив дел од секое јадење. Дури и ако досега не сте следеле рецепт, овој курс го прави правењето леб едноставно, чекор по чекор инструкции и пристап до рецепти од целиот свет. Иако лебот е лесен за печење, можете да го направите уникатен колку што сакате.

Ставете свој талент на класиците со додавање на зачини, шеќер, масла, па дури и месо во мешавината. Вклучете го целото семејство. Правењето леб може да биде одличен начин да ги научите децата основите на готвењето и науката која стои зад печењето.

Учењето во кујната може да биде забавно и вкусно!

Кога правите леб од нула, никогаш повеќе нема да ви треба последно странично јадење. Топол леб оди одлично со секој оброк, за секоја пригода.

Што ќе научите

 • Како да печете повеќе од 25 видови различен леб од целиот свет, од леб без глутен до свежи багети
 • трикова како да го направите вашиот леб навистина уникатен со различни масла, зачини и билки
 • Како се пече совршен леб за секоја пригода - чекор по чекор инструкции и поглавја
 • Дознајте ја науката позади правење леб - зошто лебот нараснува, како работи квасецот и како да го користите ова заење да ги импресионирате пријателите во кујната

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење. Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.