Black Friday! Ексклузивна акција во Еxtreme Intimo! Купон по избор со кој добивате дополнителен попуст до 30% на веќе намалени артикли и до 20% на дел од новогодишна и Comfort колекција

Цена од

29 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 451

 • East Gate Mall

  Одведи ме таму

  022551666

  [email protected]

 • Трговски Центар Сума, Куманово

  Одведи ме таму

  031417443

  [email protected]

 • ГТЦ Градски трговски центар

  Одведи ме таму

  022551666

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Купон за попуст на сметка до 1800 ден. 29 ден.
Купон за попуст на сметка над 1800 ден. 49 ден.

 Купон по избор со кој добивате:

 • Дополнителен 20% и 30% попуст на веќе намалени артикли женски, машки и детски пижами, долна облека, ноќници и бадемантили
 • 20% попуст на означени артикли од новогодишна колекција
 • 10-20% на означени артикли од колекција Comfort

* во галеријата се прикажани само дел од артиклите на попуст
* попустот важи за сите продавници на Extreme Intimo (Скопје, Охрид, Куманово)
* попустот важи за означени артикли во продавнците на Extreme Intimo

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2023 до 22.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за попуст на цела нарачка
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Extreme Intimo
 • Попустот не важи за basic колекцијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Extreme Intimo е моден бренд основан во 2002 година, до денес се стекна со многу обожаватели кои уживаат како во дизајнот така и во нежниот допир на најквалитeтни природни материјали. Extreme Intimo е јасна асоцијација на долен веш, претежно од памук, програма за спиење, тренди костими за капење и сето тоа во посебни колeкции за жени, мажи, деца и бебиња. Тим од талентирани модни креатори ги следи светските модни трендови и е секогаш во тек со истите, давајќи во секоја нова колекција свој личен печат. Со присутност во 70 продавници во 9 држави, докажува дека е на пат да биде глобално препознатлив бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.