Нежна и мазна кожа! До 41% попуст на депилација по избор во салон за убавина Royal Beauty Clinic

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Royal Beauty Clinic, Veniamin Machukovski, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072268282

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Раце 250 ден. 150 ден.
Нозе 700 ден. 450 ден.
Интима 600 ден. 450 ден.
Пазуви 300 ден. 199 ден.
Надусници 100 ден. 59 ден.
Веѓи 350 ден. 250 ден.

*Се работи со ладен восок за раце и нозе а топол за интима, лице и пазуви
*Депилацијата е само за жени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 15.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.