Освежете го автомобилот! До 53% попуст на детално хемиско чистење на автомобил, џип или комбе од Dr. Car Wash

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1510 ден.

Преостанато време

Купени: 486

 • Dr. Car Wash, Volche Naumchevski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071330305

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Автомобил 3,000 ден. 1,490 ден.
Џип 3,500 ден. 1,750 ден.
Комбе 4,000 ден. 1,900 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2022 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Детално хемиско чистење вклучува:

 • внатрешно чистење
 • детално чистење на седишта
 • детално чистење на тапацири 
 • вип суво чистење на теписон
 • вип суво чистење на багажник
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.