50% попуст на ноќен чувар против бруксизам или шкрипење на забите + шаблона против бруксизам во Picasso Dental Studio во вредност од 1200 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

601 ден.

Купени: 12

Добивате

Ноќен чувар против бруксизам или шкрипење на забите + шаблона против бруксизам
*На закажаниот термин се зима отпечаток и резултатите се готови следниот ден 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 026090979 или 078 603 031
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Во рамките на стоматолошката ординација функционира и најсовремен рентген кабинет за панорамски снимки, мали ретроалвеоларни дигитални снимки и телерентген (профилна снимка на череп). Со рентгенската панорамска слика се гледа состојбата на горните и долните заби, присуство на импактирани (неизникнати) заби и има важна улога во дијагностицирањето на различните патолошки промени на забите. Предностите на дигиталната рентгенографија се многубројни, пациентите се изложени на 90% помало озрачување, отколку при традиционалните рентгенски слики. Снимањето трае само 10 секунди

Во Picasso Dental Studio, ќе Ве пречека насмевката и вниманието на искусни и посветени стручњаци, а Вие ќе се чувствувате смирено и опуштено.

 • Ласер стоматологија
 • Пародонтологија
 • Естетска стоматологија
 • Имплантологија
 • Орална хирургија
 • Стоматолошка протетика
 • Реставративна стоматологија
 • Детска стоматологија
 • Ортодонцијa
 • Рентген кабинет
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.