Уживајте во чист планински воздух на Попова Шапка (Декември)! 15% попуст на ноќевање со појадок за две лица во сместување по избор + користење на Спа центарот во Хотел Скардус 4*

Цена од

3162 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

15%

Заштеда

558 ден.

Преостанато време

Купени: 13

Добивате

Ноќевање со појадок за двајца во сместување по избор

 

Опции на понудата:

Standard Double Room 3,720 ден. (60 еур)
3,162 ден. (51 еур)
Junior Suite 3,968 ден. (64 еур)
3,373 ден. (54 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на спа центарот: внатрешен базен, турска бања, сауна и џакузи
 • Бесплатен паркинг
 • Интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2023 до 20.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку престојувате за викенд потребно е да престојувате минимум 2 ноќи.
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За деца од 0-3,99 год. е бесплатно со вклучен појадок
 • Доплати:
 • За деца од 4-11,99 год. потребна е дооплата од 15 евра од ноќевање
 • За трето возрасно лице или деца над 12 год. потребна е доплата од 25 евра од ноќевање
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата не важи за Нова Година

Опис

За Хотел Скардус

Хотел Sacrdus е лоциран на Попова Шапка. Локацијата е инспиративна во текот на целата година и е на оддалеченост од само 18км од Тетово. Хотелот на Scardus е идеална дестинација за семејни одмори, групни и корпоративни настани, како и за сите љубители на природата, кои сакаат мир и спокојство.

Хотелот располага со 35 пространи апартмани и соби кои се опремени со подно греење, телевизор со кабелска и мини бар. Во секоја соба има фен. Хотелот располага со свој паркинг простор како и бесплатен Wi-Fi во јавните делови од хотелот. Хотелот има ноќен бар, ресторан, соба за чување на ски опрема, перална, детско катче, конференциска сала.

Спа центарот содржи внатрешен базен, Турска бања, сауна, џакузи со топла вода. Во склоп на Спа центарот има и Фитнес центар.

Попова Шапка е голем скијачки центар во кој има одлични ски патеки ,хотелско сместување како и многу викенд куќи. Се наоѓа во севернозападниот дел на Р.Македонија и е еден од најпопуларните зимски-спортски центри во земјава. Прекрасната Шар Планина со 1780м надморска височина е на само 35 км од главниот град Скопје и само 18 км од градот Тетово.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.