Grouper.mk
види ги сите
Sherpa Horse riding - Коњички клуб

До 56% тура со јавање коњи на Галичник

346 купени
3,100 ден. 1,360 ден.
Hotel Bistra Mavrovo 4*

До 31% 1/2/3 BB ноќевањa + базен и СПА: Маврово (Август) Hotel Bistra Mavrovo 4*

14 купени
2,666 ден. 2,170 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

75% тест за интолеранција на храна и глутен

5 купени
8,500 ден. 2,100 ден.
Monastery winery

До 35% дегустација на вина + мени, Monastery winery Охрид

8 купени
1,100 ден. 790 ден.
Luxor Beauty

61% фарбање корен + фенирање

2 купени
1,500 ден. 590 ден.
Hostel Mild Ohrid

41% ноќевање за едно лице: Охрид (17.08-15.102022) Hostel Mild

490 ден. 290 ден.
Здружение на крводарители и поддржувачи

Еднократна членарина и донации

118 купени
100 ден.
Kacamaku

До 51% даска, појадок, пица, стек, качамак, цезар салата, качамаку или топло ладно

29 купени
200 ден. 99 ден.
Hotel & Restaurant Story

55% два часа користење на СПА и фитнес центар

2 купени
1,100 ден. 500 ден.
Хотел Милениум Палас Охрид

21% BB ноќевање за 2 лица + СПА: Охрид (Август) Hotel Millenium Palace 4*

59 купени
3,050 ден. 2,400 ден.
Мое студио Дадар

67% шишање + фенирање + infusion третман

144 купени
1,500 ден. 490 ден.
Петрол Оил

Регистрирај возило и добиј до 20l гориво + 30% попуст на ставката технички преглед

1472 купени
99 ден.
Бањишт Хотел & СПА 4*

До 43% FB ноќевање за 2/3 лица + СПА: Дебар (Август) Бањишт Хотел & СПА 4*

48 купени
5,400 ден. 3,300 ден.
Dr. Car Wash

До 53% детално хемиско чистење по избор

415 купени
3,000 ден. 1,490 ден.
Genea Lab

50% испитување на репродуктивни хормони (FSH + LH + E2 + PRL)

1 купени
2,800 ден. 1,400 ден.
Авто Камп Љубаништа

28% ноќевање за 4 лица во шатор: Охрид (Авг-Септ) Авто Камп Љубаништа

38 купени
1,800 ден. 1,300 ден.
Рупикапра

До 43% еднодневна тура со АТВ мотори од Рупикапра Галичник

19 купени
3,500 ден. 1,990 ден.
ПЗУ Лукс Медикус

37% испитување на хеликобактер

11 купени
300 ден. 189 ден.
ПЗУ Цветановски

46% комплетен гинеколошки преглед по избор

5 купени
2,400 ден. 1,290 ден.
Вила Пирамида

37% ноќевање за 6 лица: сeло Дихово, Битолско (11.08-15.10.2022) Вила Пирамида

2 купени
5,400 ден. 3,390 ден.
Genea Lab

PCR Ковид Тест или брз антигенски тест

292 купени
680 ден.
Ristovska Tattoo

34% jапонско исцртување на веѓи со трајна шминка + со вклучена прва корекција

6,000 ден. 3,990 ден.
Др ВАИС Естетик центар и ординација

50% скенероскопски преглед на коса

29 купени
1,900 ден. 950 ден.
ФУК ТАК Бунгалови Дојран

16% ноќевање за 4 лица: Дојран (22.07-01.09.2022) ФУК ТАК Бунгалови

50 купени
2,500 ден. 2,100 ден.
Hotel Prestol

20% BB ноќевање за 2 лица: Охрид (Август-Септември) Hotel Prestol

3 купени
3,100 ден. 2,480 ден.
Геталдус

61% оптометриски преглед

50 купени
1,000 ден. 390 ден.
Хотел Романтик Плаза

До 14% BB ноќевање за 2 лица: Дојран (Август-Септември) Хотел Романтик Плаза

39 купени
3,960 ден. 3,410 ден.
ТА Идеал Травел

Шопинг тура во Солун (Август)

35 купени
990 ден.
ПЗУ Res Humana

64% интернистички преглед + лабораторија

27 купени
5,400 ден. 1,950 ден.
Noras Ranch

22% BB ноќевање за 2 лица + базен: Кичево (Август) Nora's Ranch

1 купени
3,075 ден. 2,400 ден.
Hotel Almopia 3*

40% 2 BB ноќевања за двајца, Hotel Almopia 3* (Август)

17 купени
5,000 ден. 3,000 ден.
Diamond Beauty by Lena

До 36% гел или гел лак

29 купени
450 ден. 290 ден.
Вила Санде Шумаро

18% ноќевање за 2 лица: Берово (Август) Вила Санде Шумаро

4 купени
1,200 ден. 990 ден.
Веб Академија Еверест

55% прва рата за онлајн детска академија за компјутерски и лични вештини

1,000 ден. 450 ден.
Параглајдинг Клуб Озон

30% тандем параглајдинг од Водно/Скопска Црна Гора + снимање со GoPro камера

168 купени
4,300 ден. 2,999 ден.
Biel Beauty Salon

30% нијансирање со бајалаж техника

1 купени
4,000 ден. 2,800 ден.
Regnum Bansko Hotel & SPA

До 27% BB/HB ноќевање + СПА: Банско (17.08-10.09.2022) Regnum Bansko Hotel & SPA

20 купени
3,782 ден. 2,976 ден.
Хотел Royal View

До 39% BB ноќевање за 2 лица : Охрид (Август-Септември) Royal View

201 купени
3,940 ден. 2,400 ден.
Lerni sp. Z. o. o.

97% странски јазик по избор (3 месеци + 1 гратис)

212 купени
12,339 ден. 372 ден.
Хотел и Бања Косоврасти

До 43% FB ноќевање за 2/3 лица: Дебар (Август) Хотел и Бања Косоврасти

145 купени
5,400 ден. 3,300 ден.

Храна и Пијалоци Здравје Култура и Настани Спорт и забава Едукација Релакс Убавина Автомото Kомпјутерски услуги Одржување, хигиена Фото, видео и принт Астрологија
види ги сите

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.