Grouper.mk
види ги сите
Брод Галеб

20% дневна карта за крстарење - Брод Галеб, Охрид

42 купени
600 ден. 480 ден.
Тепих Центар

50% теписи во Тепих Центар

12 купени
99 ден.
ЈК Травел

28% 7 ноќевања за 3 лица: Калитеа (25.07-26.09.2021) Villa Meropi

4 купени
6,076 ден. 4,375 ден.
Калин Хотел - Лазарополе

41% ВВ ноќевање за 2 лица: Лазарополе (11.06-01.10.2021) Хотел Калин

119 купени
3,050 ден. 1,799 ден.
Genea Lab

До 15% PCR Ковид Тест или брз антигенски тест

104 купени
1,000 ден. 900 ден.
ПЗУ Skin Solution

78% медицинска микродермоабразија

14 купени
2,000 ден. 450 ден.
Жан Митрев Клиника

До 50% специјалистички преглед по избор

548 купени
2,000 ден. 1,390 ден.
Хотел и Бања Косоврасти

50% FB ноќевање+бањски третман: Дебар (Јули-Август) Хотел и Бања Косоврасти

1698 купени
3,100 ден. 1,550 ден.
Жан Митрев Клиника

PCR или антигенски тестови за патување во Жан Митрев​ Клиника

2976 купени
1,200 ден.
NutriVI

До 52% нутриционистички план за исхрана + едукација за комбинирање на оброцит

2,300 ден. 1,100 ден.
Геталдус

61% оптометриски преглед

35 купени
1,000 ден. 390 ден.
Мое студио Дадар

68% шишање + фенирање + третман со арганово масло

53 купени
1,200 ден. 390 ден.
ХАЕМУС

34% тура низ палатите на старо Скопје на (03.10.2021)

750 ден. 495 ден.
ПЗУ Никоб Лаб

35% испитување на тироидни хормони (TSH, f-T3, f-T4, Anti TPO, Anti Tg)

7 купени
4,300 ден. 2,800 ден.
Хотел Романтик Плаза

До 22% BB ноќевање + базен: Дојран (Јули-Септ) Хотел Романтик

344 купени
1,530 ден. 1,190 ден.
ЈК Травел

28% 7 ноќевања за 3 лица: Афитос (01.08-25.09.2021) Villa Nemesis

2 купени
5,890 ден. 4,241 ден.
ТА Атлантис

11% 7 ноќевања за 2+1 лица, Калитеа (01.08-29.08.2021) Villa Thea

28,582 ден. 25,438 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

70% тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна

26 купени
6,000 ден. 1,790 ден.
Бањишт Хотел & СПА 4*

35% FB ноќевање + СПА: Дебарски бањи (Јули-Август) Бањишт Хотел & СПА 4*

2966 купени
2,530 ден. 1,650 ден.
T.A Ganic Exclusive

Тридневен аранжман во Острошки манастир и Будва (13.08-29.08.2021)

1,600 ден. 1,490 ден.
Hotel Beograd Struga

40% BB ноќевање за 2 лица: Струга (Јули-Септември) Хотел Београд

471 купени
3,100 ден. 1,850 ден.
Hotel Theoxenia 4*

До 34% HB+/UAl ноќевање за 2/3/4 лица: Халкидики (24.07-16.08.2021) Hotel Theoxenia 4*

32 купени
10,912 ден. 7,316 ден.
Aspen Resort Golf Ski

До 35% 2/3/4 HB ноќевања: Банско (Јули-Октом) Aspen Resort Golf Ski

5 купени
4,092 ден. 2,852 ден.
Т.А. Бисер Пром

Автобуски превоз Скопје - Охрид - Скопје од Т.А. Бисер Пром

93 купени
550 ден. 500 ден.
Sherpa Horse riding - Коњички клуб

До 58% тура со јавање коњи на Галичник

579 купени
3,000 ден. 1,260 ден.
Villa Christin

До 40% ноќевање за 2-4 лица: Paralia (Јули-Септ) Villa Christin

4 купени
2,604 ден. 1,550 ден.
Поликлиника Асклепиос

41% ехо и доплер на дојка

44 купени
2,000 ден. 1,190 ден.
Hotel Park Golden View

20% BB ноќевање за 2 лица: Охрид (Јули-Август) Hotel Park Golden View

34 купени
4,610 ден. 3,690 ден.
Maria Kargas Guest House - Velas Tours

До 24% ноќевање за 2/3/4 лица: Sithonia (Јули-Август) Maria Kargas Guest House

6 купени
4,340 ден. 3,286 ден.
Premium Dent

86% чистење забен камен + преглед + полирање (пескарење)

25 купени
2,800 ден. 390 ден.
Fit Tech

30% пакет тренинзи со електромускулна стимулација (EMS) + личен тренер

4,000 ден. 2,800 ден.
ПЗУ Деметра Медикал

До 52% комплетен гинеколошки преглед

45 купени
3,500 ден. 1,690 ден.

Патувања Македонија

Најпопуларната кампања е во тек. Види ги сите зделки од сите дестинации во Македонија овде.

Храна и Пијалоци Здравје Култура и Настани Спорт и забава Едукација Релакс Убавина Автомото Kомпјутерски услуги Одржување, хигиена Фото, видео и принт Астрологија
Категории
Актуелни производи
Популарни категории
Останати категории
Актуелни продавници
види ги сите

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.